Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Telwin

  Telwin je významný taliansky výrobca zváracej techniky a nabíjacej techniky. Alfin Trading s.r.o. - dovozca výrobkov firmy Telwin.

  Predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacie techniky Telwin:

  TECHNOLÓGIA A KVALITA

  Firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality.
  Zváračky CO2, invertorové zváračky, invertory CO2, odporové bodovacie zváračky, plazmové rezačky, nabíjačky autobatérií, štartovacie zdroje, štartovacie vozíky firmy Telwin sa stali synonymom pre kvalitu v oblasti zváracia technika a nabíjačiek autobatérií. Zváracia technika Telwin udáva smer vývoja v oblasti zváracích metód a zváracích postupov. Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality.
  Všetky výrobky značky Telwin vyhovujú európskej direktíve 2004/40 / EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov. Na pracovisku, kde sa používajú zváračky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce. Zváracia technika firmy Telwin dáva záruku zhody práve s direktívou 2004/40 / EC.Tohoto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove, kde získala pre svoje výrobky aj certifikát. Všetky zváračky a nabíjačky autobatérií firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445, EN 50444 a EN 50505.Výrobky, ktoré nie sú testované podľa týchto uvedených noriem nesmie od 7/2009 používať certifikačnú značku Európskej únie CE.

  Firma Alfin Trading s.r.o.je priamy dovozca produktov Telwin.

  • Čo získate kúpou výrobku Telwin?
  • Získate kvalitný výrobok talianskej konštrukcie, vyrobený talianskou robotickou technológiou s vylúčením "ľudského faktora", s dôslednou výstupnou kontrolou.
  • Konštrukcia moderných elektronických zváračiek, nabíjačiek atd.je výsledok dlhoročnej tradície, spolupráca s univerzitou v Padove, na vývoji sa podieľa niekoľko desiatok vývojových konštruktérov.
  • Firma Telwin vyváža do 120 krajín po celom svete a Alfin Trading s.r.o. je jej významným partnerom v ČR.
  • Výrobky Telwin sú povestné svojou kvalitou a takmer nulovú poruchovosťou.
  • Pri zložitejších výrobkov vykonávame predvedenie a zaškolenie priamo u zákazníka podľa požiadaviek konkrétnej technológie.
  • Pred nákupom výrobku poradíme s výberom vhodného modelu pre potrebu zákazníka.
  • Personál našej firmy sa pravidelne zúčastňuje v Taliansku školenia pri uvádzaní nových výrobkov na trh alebo školenia pre servisných technikov.

  Naša firma je držiteľom certifikácie pre opravy najzložitejších elektronických produktov Telwin:
  Školenie 2015 / II
  Školenie 2015 / II
  Školenie 2014 / I
  Školenie 2014 / I
  Ako dovozcovia držíme skladom 90% náhradných dielov, ktoré podliehajú najväčšiemu opotrebeniu.
  Sme schopní dodať akékoľvek ďalšie príslušenstvo zložitých strojov, ktoré nie je v základnej výbave.

  VIDEO
  Tu sa môžete pozrieť na video do roboticky vybavených prevádzok, skladu, expedície a vývojové pracoviská. Všade vládne čistota a poriadok. To môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti z niekoľkých návštev tejto firmy. Firemná kultúra je tu na veľmi vysokej úrovni. Spustiť video tu .......  

  KATALÓG

  V katalógu Telwin (PDF 30 MB) nájdete produkty i kompletné příslušenstvo:

  Kompletný katalóg Telwin 2023 tu....

  Kompletný katalóg Telwin 2022 tu....

  Kompletný katalóg Telwin 2021 tu....

  Kompletný katalóg Telwin 2020 tu....

  Kompletný katalóg Telwin 2019 tu....

  Kompletní katalóg Telwin 2018 tu....

  Kompletní katalóg Telwin 2017 tu....

  Kompletní katalóg Telwin 2011 tu.... 

  NAŠA PONUKA TELWIN:

  • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Je tu výkonová škála od prevedenia pre kutilov až po dielenské použitie.
  • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin pre priemysel: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Táto kategória zváračiek je dimenzovaná pre použitie v priemyselných prevádzkach.
  • Invertorové zváračky CO2 (MIG-MAG) pre priemysel a dielenské použitie: Základom týchto zváračiek je invertor (nie je tu trafo). Tieto invertorové zváračky CO2 môžu mať aj výstup pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou). Nastavenie zváracieho prúdu sa deje potenciometrom, nastavenie ďalších parametrov sa deje synergicky (automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu, plynu a materiálu) Tieto invertorové zváračky môžu byť vybavené ešte ďalšími funkciami ako pulzným režimom, pulz v pulzu atď.
  • Zváracie invertory MMA: základné prevedenie týchto zváracích invertorov je určené predovšetkým pre zváranie MMA - obalenou elektródou. S týmito zváracími invertory sa dá zvárať aj metódou TIG, ale nie sú vybavené špeciálnymi funkciami pre túto metódu.
  • Zváračky TIG vybavené funkciami pre jednoduché zváranie metódou TIG. Nájdete tu zváracie invertory DC pre zváranie ocelí aj zváracie invertory AC pre zváranie hliníka a farebných kovov.
  • Špeciálne zváracie invertory do ťažkých prevádzok: tieto špeciálne zváracie invertory majú niekoľko prídavných funkcií ako je bezpečné napätie na výstupe pre mokré prostredie, multifunkčný ochranu pre napojenie na elektrocentrály, schopnosť napojenie na dlhé predlžovacie prívody kde môže napájacie napätie kolísať od 100 do 250 V.
  • Plazmové rezačky Telwin: široká škála plazmových rezačiek v invertorový prevedení aj plazmové rezačky s klasickým trafom.
  • Bodové zváračky Telwin: bodovacie zváračky Telwin predstavujú širokú škálu od ručných bodovacích klieští cez karosárske spotterov, "nastreľovacie bodovky" pre jednostranné bodovanie tŕňov, skrutiek a pod. Až po stojanové stacionárne bodovačkami do priemyslu.
  • Trafozváračky Telwin: klasické trafozváračky mnohých prevedení a výkonov, pre domácich majstrov a priemysel.
  • Indukčné ohrievače Telwin - pre zohrievanie skrutiek, pre široké použitie v autoopravárenstve aj.
  • Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin: široká škála nabíjačiek pre osobné aj nákladné autá, ťažké stroje, nabíjačky pre gélové a suché akumulátory. Štartovacie vozíky mnohých prevedeniach, klasické aj digitálne.
  • Prenosné batériové štartovacie zdroje: batériové prenosné aj pojazdné štartovacie zdroje 12 V aj 24 V.
  • Konvertory - meniče pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V / 50 Hz
  • Náhradné diely: náhradné diely a spotrebný materiál a príslušenstvo pre celý sortiment produktov Telwin.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Poistka 15 A pre nabíjačky autobatérií Telwin

  802256
  € 0,57 s DPH
  Poistka 15 A pre nabíjačku autobatérií Nevada, Touring, Alpine Telwin

  Poistka 20 A pre nabíjačky autobatérií Telwin

  802257
  € 0,57 s DPH
  Poistka 20 A pre nabíjačku autobatérií Nevada, Touring, Alpine Telwin

  Poistka 7,5 A pre nabíjačky autobatérií Telwin

  802265
  € 0,57 s DPH
  Poistka 7,5 A pre nabíjačku autobatérií Nevada, Touring, Alpine Telwin

  Poistka 10 A pre nabíjačky autobatérií Telwin

  802255
  € 0,58 s DPH
  Poistka 10 A pre nabíjačku autobatérií Nevada, Touring, Alpine Telwin

  Plynová tryska TIG 802

  802229
  € 0,70 s DPH
  Plynová tryska TIG 802229 číslo 4

  Plynová tryska TIG 802230

  802230
  € 0,70 s DPH
  Plynová tryska TIG 802230 číslo 5

  Telwin

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 0,00 Max: €6 008,00
  0 6008